Dodano 29.12.2016

Odjazdy z dworca autobusowego w Piotrkowie Trybunalskim zostały mocno okrojone w porównaniu do tego co było jeszcze kilka lat temu. PKS ograniczył kursy do Łodzi, trudniej też się dostać autobusem do Wodzinka i Woli Kamockiej. Trasy w tych kierunkach przejęły busy. Na plus można zaliczyć obecne kursy autobusów w kierunku Gorzkowic i Niechcic. Rozkład jazdy sprzed kilku lat zamieszczam w celach informacyjnych aby zobaczyć jak kiedyś było.


Sprawdź rozkład jazdy:

Rozkład jazdy autobusów A – K
Rozkład jazdy autobusów L – P
Rozkład jazdy autobusów P – Z

Piotrków Trybunalski

 


 

Rozkład jazdy z dworca autobusowego Piotrków Trybunalski jest sporządzony na podstawie własnych obserwacji oraz innych internautów i ma charakter wyłącznie orientacyjny i rozrywkowy. Za błędy rozkładu nie odpowiadamy. Odjazdy mogą się różnić od oficjalnego rozkładu jazdy. Oficjalne informacje dotyczące rozkładu można znaleźć na stronach poszczególnych przewoźników. Za straty wynikające z interpretacji tych danych jako prawdziwe nie odpowiadamy.

 

Ewentulaną korektę rozkładu jazdy można wysłać w komentarzach. Dziękuję za każdą zgłoszoną uwagę i współudział w tworzeniu serwisu.To nie jest oficjalny rozkład jazdy. Za błędy nie odpowiadamy.

Powyżej przedstawiono odjazdy i przyjazdy autobusów z dworca autobusowego w Piotrkowie Trybunalskim. Prosimy wybrać odpowiedni przedział aby wyświetlić rozkład jazdy. Rozkład jazdy do poszczególnych miejscowości w kolejności alfabetycznej. Rozkład jazdy z dworca autobusowego PKS w Piotrkowie Trybunalskim zawiera przyjazdy i odjazdy autobusów lokalnych i dalekobieżnych różnych przewoźników.